Autor artykułu: proboszcz • drukuj
1 Dzisiaj - I NIEDZIELA MIESIĄCA - po SUMIE Nabożeństwo Majowe, procesja eucharystyczna i wymiana tajemnic różańcowych.
2 Serdecznie zapraszam do udziału w Nabożeństwach Majowych - w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele po SUME.
3 Kandydaci do bierzmowania, przeżywają bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia tego Sakramentu. Uczestniczą codziennie w Nowennie do Ducha Świętego. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00.
4 Rocznica I Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 18 maja. Spotkanie rodziców we wtorek 6 maja o godz. 19.30
5 W najbliższą sobotę - 10 maja - Uroczystość Matki Bożej Łaskawej Patronki naszej Parafii. Msze św. będą odprawione rano o godz. 9.00 i wieczorem o 18.00.
Uroczystą Sumę Odpustową o godz. 12.00 odprawi Bp Piotr Jarecki, który udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.
Zapraszam do udziału w uroczystościach odpustowych wszystkich Parafian oraz Gości a szczególnie Ministrantów i Bielanki, Panie z Asysty oraz Strażaków a nade wszystko Dzwonników, którzy w każdą niedzielę dzwonią na Anioł Pański.
6 Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz.16.00, w domu parafialnym.
7 W tym tygodniu sprawy kancelaryjne proszę umawiać telefonicznie (022 726 90 45)
8 Zapraszam do sprzątania terenu wokół kościoła – w środę na godz. 15-tą.

We wtorek odeszli do Pana: śp. Stanisław Libera ze Złotokłosu, Władysław Wąsik z Zawad oraz Antoni Niemiro ze Złotokłosu
Wieczny odpoczynek …

Wstecz