Autor artykułu: proboszcz • drukuj
1 W poniedziałek, 1 września, uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego.
Msza św.
- dla gimnazjalistów o godz. 8.00
- dla uczniów szkoły podstawowej o godz. 10.00.

Zapraszam bardzo serdecznie uczniów, rodziców i nauczycieli.
Uroczysta Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci klas "0",1 i 2 z poświęceniem przyborów szkolnych i podręczników, będzie 18 września, w dzień św. Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.
2 W czwartek - I miesiąca - o godz. 16.00 Msza Św. w intencji Służby Liturgicznej naszej parafii - o dobre i święte powołania do Służby Bożej. Zapraszam bielanki i ministrantów wraz z rodzicami.
3 W tym tygodniu - w poniedziałek i czwartek - nie będzie Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00.
4 Kancelaria parafialna w poniedziałek i czwartek będzie nieczynna. W pozostałe dni tygodnia będzie czynna po Mszy Św. wieczornej. Sprawy kancelaryjne można umawiać telefonicznie.(022 726 90 45)
5 W tym tygodniu - I PIĄTEK MIESIĄCA - o godz. 15.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość spowiedzi.
6 Za tydzień - I NIEDZIELA MIESIĄCA - po SUMIE nabożeństwo eucharystyczne z procesją i wymiana tajemnic różańcowych.
7 Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania - w przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej. Na to spotkanie zapraszam uczniów klasy trzeciej gimnazjum Proszę aby kandydaci przybyli na to spotkanie z rodzicami.
8 We wrześniu Msze św. w niedziele będą odprawiane według porządku wakacyjnego czyli o godz. 9.00, 12.00 i 18.00.
9 W poniedziałek pożegnaliśmy chrześcijańskim pogrzebem ś.p. Kazimierza Piotrowskiego ze Złotokłosu. Wieczny odpoczynek ...

Wstecz